हलिउडका यी चर्चित अभिनेताको निधन!

अमेरिकाको चर्चित अभिनेता केविन डब्सनको  निधन भएको छ।  उनलाई  अमेरिकाको  चर्चित टीवी शो कोजाक र नोट्स ल्याण्डिंगमा शानदार अभिनयको चिनिन्छन्। केविन डब्सनले सोमबार ७७ वर्षको उमेरमा अन्तिम सास लिए। उनको निधनको  जानकारी यूनाइटेड वेटरन्स काउंसिल अफ सैन जोकिन काउंटीले आफ्नो  सोशल मीडिया अकाउंट मार्फत दिए।  केविन डब्सन, सैन जोकिन काउंटीको  चेयरम्यान  पनि रहिसकेका थिए।

सोशल मीडियामा  केविन डब्सनको  निधनमा उनको फ्यानहरु शोक व्यक्त गरिरहेका छन्। साथै अमेरिकी सिनेमामा उनको खास योगदानको लागि उनलाई याद गरिरहेका छन्।  केविन डब्सनको नाम १८ मार्च १९४३ मा न्युयोर्कको  क्वीनमा भएको थियो। डब्सन  एक बहादुर लंग आइल्यान्ड रेलमार्गमा कन्डक्टर रहेका थिए।  उनले  अभिनयको सुरुवात १९६८ मा  अमेरिकन टीवी शो वन लाइफ टू लीवबाट गरेका थिए। यस शोमा उनको भूमिकाको नाम  गवर्नर हैरिसन ब्रुक  थियो।

यस शोपछि  केविन डब्सनले  अमेरिकाको द डाक्टर, कोजाक र द ग्रेटस्ट हीरो अफ द बाइबल सहित कैयौँ फिल्ममा काम गरे । उनले हलिउडको कैयौँ फिल्ममा अभिनय गरेर दर्शकको मन जितिन्।  केविन डब्सनले हलिउड  फिल्म मिडवे, अल  नाइट लांग र डार्क पावर सहित कैयौँ फिल्ममा कम गरेका छन् । केविन डब्सनलाई उनको फ्यान बाहेक हलिउडको थुप्रै  स्टारहरुले  श्रद्धांजलि दिईरहेका छन् ।

प्रकाशित : सोमबार, भदौ २९, २०७७११:३९

प्रियंकाले निक जोनससँगको तस्विर शेयर गर्दै लेखिन यस्तो क्याप्सन!